Global InterGold | The Online Gold Shop
1g. 34.37 EUR
1oz. 1069.00 EUR
Price in EUR per kg
Gold Fixing


Auksas

Paslapties esmė, karalių prigimtinė teisė – daugybė amžių šis taurusis metalas yra vienas labiausiai trokštamų visame pasaulyje dėl savo unikalaus retumo ir grožio. Ištisus šimtmečius aukso buvo nepailstamai ieškoma, tačiau jis sugebėjo ištverti laiko išbandymus kaip tikrasis turto, galios ir prestižo simbolis.

Bėgant laikui civilizacijos nyksta, viena valiuta keičia kitą, tačiau auksas išlieka toks pats, o tuo gali pasigirti tik nedaugelis dalykų. Šis taurusis metalas yra unikalus tuo, kad jis nepraranda savo ilgalaikės vertės. Auksas gali padėti Jums atrasti ramybę.

Dabar ir Jūs galite tapti šio palikimo dalimi ir pasinaudoti aukso siūlomais privalumais. „Global InterGold” perka ir parduoda įvairių nominalų investicinius aukso luitus bei kviečia Jus apsilankyti jų modernioje internetinėje aukso parduotuvėje.

Siekiant patenkinti Jūsų poreikius, „Global InterGold“ investicinius aukso gaminius superka ir siūlo tik geriausi tarptautiniai gamintojai. Sveiki atvykę į internetinę aukso parduotuvę „Global InterGold“.