GOLDSET Bonus Program | Global InterGold
1g. 42.73 EUR
1oz. 1329.00 EUR
Price in EUR per kg
Gold Fixing


„GOLDSET“

Atsižvelgdama į reklaminę veiklą ir prašymus, „Global InterGold|“ internetinė aukso parduotuvė siūlo savo klientams galimybę įsigyti aukso minimaliomis išlaidomis grynaisiais naudojantis „GoldSet“ programa, pateikiant „GoldSet Standard“, „GoldSet MultiCards“, „GoldSet Goldline“, „GoldSet Global Smart“ ir „GoldSet Global Pro“ užsakymus.

Čia klientas gali įsipareigoti įsigyti „Auksinių monetų“ rinkinį už tam tikrą fiksuotą sumą. Užsakymo apmokėjimas yra išdėstomas 12 mėnesių, atsižvelgiant į pasirinktą programą. Šie pirkimai kaupia rezultatais paremtą premiją, kurią galima panaudoti įsigyjant prekių. „GoldSet“ skatinimo programa siūlo klientams kelis būdus, kaip galima padengti auksinių monetų įsigijimo kainą, taip skatindama jungtis panašiai mąstančius žmones į bendruomenę.

„Global InterGold“ internetinė aukso parduotuvė taip pat siūlo visiems neseniai prie programos prisijungusiems klientams galimybę 2 savaites išbandyti parduotuvę, garantuodami visos sumos grąžinimą klientui, jei šis atšauktų savo įsipareigojimą, neužduodant jokių papildomų klausimų.